Bc. Jan Grulich - elektroslužby

Pozáruční údržba a servis elektro, vývoj, výroba a instalace elektroniky.

Monitor kvality vzduchu

Vzhled a provedení závisí na požadavcích zákazníka.

Monitoruje kvalitu vzduchu v místnosti - teplotu, barometrický tlak, relativní vlhkost, ekvivalentní koncentraci CO2 a organické sloučeniny s logováním do .csv souboru a zobrazením posledních naměřených hodnot přes webové rozhraní.

Náhled na změřené hodnoty Náhled na datový .csv log soubor

Chytrá zásuvka

Chytrá zásuvka umožňuje zapínat a vypínat spotřebič dálkově prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu, nebo počítače. Umí fungovat jak v síťovém režimu, tedy v rámci domácí sítě i internetu, tak i plně samostatně bez přítomnosti internetu díky autonomnímu režimu. Není nutná instalace žádné aplikace a je zcela nezávislá na operačním systému použitého ovládacího zařízení. Pro ovládání i konfiguraci postačí libovolný internetový prohlížeč. Stav výstupu lze kdykoli snadno zjistit a to i na více ovládacích zařízeních najednou. Režimy jak ovládání tak i konfugurace jsou zabezpečeny samostatnými, unikátními hesly chránícími před neautorizovanou obsluhou, nebo změnou. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Samozřejmostí je i podpora automatizovaného centrálního řízení. Zde použitý software lze jako alternativní firmware také nahrát do výrobků založených na ESP82xx jako jsou Sonoff a další.


WiFi relé

WiFi relé umožňuje zapínat a vypínat spotřebič dálkově prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu, nebo počítače. Umí fungovat jak v síťovém režimu, tedy v rámci domácí sítě i internetu, tak i plně samostatně bez přítomnosti internetu díky autonomnímu režimu. Není nutná instalace žádné aplikace a je zcela nezávislá na operačním systému použitého ovládacího zařízení. Pro ovládání i konfiguraci postačí libovolný internetový prohlížeč. Stav výstupu lze kdykoli snadno zjistit a to i na více ovládacích zařízeních najednou. Režimy jak ovládání tak i konfugurace jsou zabezpečeny samostatnými, unikátními hesly chránícími před neautorizovanou obsluhou, nebo změnou. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Samozřejmostí je i podpora automatizovaného centrálního řízení. Jsou k dispozici moduly jak pro 230V, tak i pro 12-24V. Zde použitý software lze jako alternativní firmware také nahrát do výrobků založených na ESP82xx jako jsou Sonoff, Sinilink a další.

Ovládací prostředí

Klepnutím na pravý obrázek se otevře interaktivní ovládací stránka.
Kliknutím na puntík se mění stav výstupu.

Modul digitálních hodin

Modul digitálních hodin se zobrazovači LED o výšce čislic 25,4mm. Barva dle přání zákazníka. Čas se sám automaticky nastavuje a aktualizuje přes NTP server, nebo internet a je tedy přesný.

© 1998-2022 Bc. Jan Grulich